Menu Zamknij

W sobotę 23 kwietnia br. uczniowie Zespołu Szkół Budowlanych w składzie Jan Drogoszcz 1s/z Maksymilian Bochenek i Maciej Styrylski; ll b/k/w/r; pod opieką Piotra Witka, reprezentowali naszą szkołę na Turnieju Motoryzacyjnym organizowanym przez Wydział Ruchu Drogowego

Komendy Miejskiej Policji i Polski Związek Motorowy z Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego dla Krakowskich Szkół Ponadpodstawowych. Zawodnicy musieli wykazać się szeroka wiedza teoretyczną z przepisów ruchu…

Mikołajów było wielu…

Dziękujemy wszystkim Uczniom, Nauczycielom, Rodzicom, Absolwentom i Przyjaciołom szkoły za pomoc w organizacji akcji Mikołajowej dla dzieci ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Myślenicach. Jesteśmy szczęśliwi,…

Olimpiada ZUS

23 listopada br uczniowie naszej szkoły brali udział w etapie szkolnym Olimpiady ZUS ” Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”. Do II etapu Olimpiady /etap…

TURNIEJ STRZELECKI…

Podziękowania dla dwóch drużyn reprezentujących Budowlankę podczas Turnieju Strzeleckiego z okazji Rocznicy Odzyskania Niepodległości w MDK „Dom Harcerza” im. prof. A. Kamińskiego. Ps. Trzymajcie kciuki…

DZIEŃ OTWARTY …

W dniu 21.10.2021r. serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców na „Dzień otwarty” w celu uzyskania bieżącej informacji o osiągnięciach uczniów z poszczególnych przedmiotów jak również z zachowania. Nauczyciele będą…

KONFERENCJA…

12 października br. Urząd Miasta Krakowa zorganizował na politechnice krakowskiej Konferencję ” W poszukiwaniu praktycznych narzędzi promocji postaw przedsiębiorczych w szkole”. Nasza Szkoła przywiązuje dużą wagę…

Lekcje z ZUS

W ramach naszej dotychczasowej współpracy z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych nasi uczniowie biorą udział w kolejnej edycji projektu edukacyjnego „Lekcje z ZUS” i Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy…

Zebrania z rodzicami

           W dniu 09 września 2021r. (czwartek) o godzinie 16.30 serdecznie zapraszamy państwa rodziców/opiekunów na zebranie inaugurujące rok szkolny 2021/22 w naszej szkole. Równocześnie w…

Skip to content