Menu Zamknij

Podatek 1,5%

Szanowni Państwo,

zwracamy się z uprzejmą prośbą o przekazanie 1,5 % rocznego podatku na naszą szkołę. Początek roku to zawsze czas nowych planów. W naszej szkole również chcemy wdrożyć wiele pomysłów.

Chcielibyśmy przede wszystkim wspomóc i poprawić komfort nauki i pobytu uczniów w szkole, dać im najlepsze warunki do rozwijania swoich zainteresowań.

Aby przekazać 1, 5 %  należy w rocznym zeznaniu podatkowym (PIT) odnaleźć rubrykę zatytułowaną „Wniosek o przekazanie 1, 5 % podatku na rzecz organizacji pożytku publicznego” i w rubryce „Numer KRS” wpisać numer 0000052078. W rubryce obok należy wpisać kwotę odpisu 1, 5%.

Ważne jest, aby w kolejnej rubryce zatytułowanej „Cel szczegółowy 1,5%”, wpisać nazwę naszej szkoły, czyli „ZS Budowlanych 1 Kraków „. Bez określenia celu, Państwa darowizna nie będzie nam przekazana.

Z góry dziękujemy za Państwa zrozumienie i ofiarność.

Rada Rodziców

Skip to content