Menu Zamknij

Maturzyści '2023′

Drodzy Maturzyści,

Nadszedł czas, aby pożegnać Was jako uczniów naszej szkoły. Jest to dla nas czas pełen emocji, bo z jednej strony cieszymy się z Waszych osiągnięć i postępów, ale z drugiej żałujemy, że Was już nie będzie wśród nas.

Jesteśmy dumni z Was, z Waszych zdolności, z determinacji i wysiłku, jakie włożyliście w swoją edukację. Wierzymy, że nabyte przez Was umiejętności i wiedza będą Wam służyć w życiu, a to, co przekazaliśmy Wam w ciągu tych kilku lat spędzonych w szkole, pozostanie z Wami na zawsze.

Życzymy Wam powodzenia na egzaminach maturalnych oraz wielu sukcesów i spełnienia marzeń w przyszłości. Bądźcie odważni, ambitni i nie zapominajcie o swoich celach, ponieważ to one będą Waszym motorem do działania.

Pamiętajcie, że zawsze będziecie mile widziani w naszej szkole i że możecie na nas liczyć w każdej sytuacji!

 MATURZYŚCI 2023.zip

Wszystkiego Dobrego!

Skip to content