Menu Zamknij

DNI OTWARTE! -Zespół Szkół Budowlanych nr 1 w Krakowie

Szanowni Państwo,

Z wielką przyjemnością zapraszamy uczniów wraz z rodzicami oraz nauczycieli na DNI OTWARTE w Zespole Szkół Budowlanych nr 1 w Krakowie, które odbędą się 22 i 23 marca a także 8 i 12 czerwca 2024 roku w godzinach 9:00-13:00 przy ul. Jerzego Szablowskiego 1 w Krakowie.

W trakcie dni otwartych uczniowie będą mieli okazję poznać szkołę odwiedzając pracownie i sale lekcyjne oraz Centrum Kształcenia Zawodowego i internat. Omówione zostaną wybrane zawody, a także nowe kierunki kształcenia.

Nauczyciele przedstawią nowy zawód – technik aranżacji wnętrz (ARCHITEKTURA WNĘTRZ), a uczniowie m.in. będą mieli możliwość wzięcia udziału w kursach komputerowego modelowania 3D i rysunku odręcznego – architektonicznego.

Dla miłośników BUDOWNICTWA i STOLARSTWA zaplanowano warsztaty z obróbki mechanicznej drewna przy użyciu wielkich maszyn oraz wykłady nt. zawodu -TECHNIK BUDOWNICTWA oraz TECHNIK TECHNOLOGII DREWNA.

Znajdzie się coś także dla młodych entuzjastów ODNAWIALNYCH ŹRÓDEŁ ENERGII! A w naszej nowoczesnej sali, przy współpracy z firmą Grohe, zaprezentowane zostaną najnowsze rozwiązania technologiczne INSTALACJI SANITARNYCH, takie jak prysznic działający przez Wi-Fi!

Na Dniach Otwartych uczniowie będą mogli poznać tajniki innych, równie interesujących kierunków kształcenia, które znajdują się w naszej bogatej ofercie. To wyjątkowe wydarzenie jest doskonałą okazją, by zobaczyć jakie możliwości daje nauka w elitarnej szkole z niemalże 200 letnimi tradycjami!

Do zobaczenia na Dniach Otwartych w ZSB nr 1!

Dyrekcja i nauczyciele

Zespół Szkół Budowlanych nr 1 w Krakowie

Ul. Jerzego Szablowskiego 1

30-127 Kraków

Tel: 12 637 13 53

Krótki film o naszej szkole: 

Wszystkie oferowane kierunki oferowane przez ZSB nr 1, znajdą Państwo na naszych ulotkach, które przesyłamy w załączniku.

Skip to content